Bloodborne #3: Kargaların Şarkısı pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

AVCILARI AVLAMAK.
 
Fromsoftware/Hidetaka Miyazaki’nin eleştirmenlerce beğenilen Bloodborne video oyunundan çıkan ve devam eden çizgi roman serisinde Karga Eileen’in çarpık hikâyesini keşfedin!
 
Yharnam Kenti kara gömüldü.
 
Karga Eileen Avcıları gömüyor. Ama biri ondan kaçıyor. Zehirlenmiş ve canavarca hislere kapılmış bir halde Yharnam’da dolaşarak sefalet ve yıkıma yol açıyor. Bu arada cesetler artıyor, gerçeklik sarsılıyor ve Byrgenwerth’te garip şeyler olur. Avcı’nın peşindeki Eileen, kendi akıl sağlığıyla ve gerçekliğin ötesine bir bakışın getirdiği rahatsız edici değişimle mücadele ediyor.
 
Kan ve ölüm Yharnam’ı ve onun izinden gidenleri sarıyor. Kentin gerçeğini ve kendi iç karmaşasını ortaya çıkarmaya çalışan Eileen’in arayışını takip edin.
 
Bloodborne Serisi – Cilt 3
Uykunun Ölümü  # 9-12
 

{strong}Bloodborne #3: Kargaların Şarkısı isimli kitap 112 sayfadan oluşmaktadır ; Ales Kot tarafından kaleme alınmıştır. EKSİK PARÇA YAYINLARI tarafından 13.10.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Bloodborne #3: Kargaların Şarkısı kitabın özetini okuyabilir, Bloodborne #3: Kargaların Şarkısı kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Bloodborne #3: Kargaların Şarkısı kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Bloodborne #3: Kargaların Şarkısı kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir