Dune Grafik Roman: 2. Kısım – Muad’Dib pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

FRANK HERBERT’IN BILIMKURGU ROMANI DUNE’UN KUSURSUZ GRAFİK ROMAN UYARLAMASI: DUNE – 2. KISIM: MUAD’DİB
 
Feodal bir uzak gelecekte geçen Dune genç Paul Atreides’in hikâyesini anlatır. Paul ve annesi Leydi Jessica, Arrakis’in çöllerinde mahsur kalmışlardır. Hain Doktor Yueh tarafından ihanete uğrayan ve en büyük düşmanları Harkonnenler tarafından hanedanlıkları yok edilen Paul ve Jessica, gizemli Fremenleri bulmak zorundadır. Gezegenin çok sıkı korunan sırlarını çözmeye devam ederken, her ikisi de kaderlerini ve hayatlarını sonsuza dek değiştirecek seçimlerle karşı karşıya kalacaklardır.
 
Brian Herbert ve Kevin J. Anderson’ın orijinal esere birebir sadık kalan üç ciltlik adaptasyonunun ikinci cildini de Raúl Allén ve Patricia Martín şahane çizimleriyle görsele aktarıyor.
 
“Bu çizgi roman, Dune destanını okumak ve romanın ayrıntılarına dalmak için harika bir yol. Anlaşılır ve özenli çizimler anlatıyı takip etmeyi kolaylaştırıyor ve hikâyeye grafik romanların sunduğu en şık meziyetleri katıyor.” —Alex Ross
 

{strong}Dune Grafik Roman: 2. Kısım – Muad’Dib isimli kitap 176 sayfadan oluşmaktadır ; Frank Herbert tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 17.04.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Dune Grafik Roman: 2. Kısım – Muad’Dib kitabın özetini okuyabilir, Dune Grafik Roman: 2. Kısım – Muad’Dib kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Dune Grafik Roman: 2. Kısım – Muad’Dib kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Dune Grafik Roman: 2. Kısım – Muad’Dib kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir