New Avengers Cilt 01 – Firar pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

AVENGERS DAĞILDI’NIN ARDINDAN NEW AVENGERS
ORTAYA ÇIKIYOR! Avengers, ekibin en eski üyelerinden birinin saldırısı sonucunda dağıldıktan sonra sinsi bir düşmanları, yokluklarından faydalanarak karanlık planlarını devreye sokuyor. Raft adındaki maksimum güvenlikli hapishanenin elektik sistemlerini bozması için Electro’yu tutuyor ve yüzlerce süper güçlü hain New York’un altını üstüne getirmeye başlıyor. Duruma müdahale edecek bir Avengers olmadığı için ortalığı kasıp kavuran hainleri ele geçirmek ve şehri kurtarmak için bir kısım kahramanın aniden ekip halinde hareket etmesi gerekiyor. Bu yeni ekip, savaşın en kritik anlarında Avengers’ın boşluğunu dolduruyor- onlar artık NEW AVENGERS!
 
Yazar Brian Michael Bendis ve çizer David Finch, seriyi paramparça eden Avengers Dağıldı hikâyesiyle Marvel hayranlarını şoke ettikten sonra New Avengers’la Marvel Comics tarihinde yepyeni bir sayfa açıyorlar. Wolverine, Captain America, Iron Man, Örümcek Adam ve Spider-Woman gibi çok sevilen karakterleri Luke Cage ve Sentry gibi huzur bozucu kahramanlarla ekip haline getiren New Avengers, klasik Avengers temasına 21. Yüzyıl’a uygun şekilde yeniden hayat veriyor.
 

{strong}New Avengers Cilt 01 – Firar isimli kitap 152 sayfadan oluşmaktadır ; Brian Michael Bendis tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 23.03.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}New Avengers Cilt 01 – Firar kitabın özetini okuyabilir, New Avengers Cilt 01 – Firar kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. New Avengers Cilt 01 – Firar kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
New Avengers Cilt 01 – Firar kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir