Green Lantern Cilt 9 Agent Orange pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

BENİM! HEPSİ BENİM OLACAK!”
Yüzyıllar önce, Evrenin Muhafızları tek bir amaç için yemin etti: tüm yaradılışı kötülüğe karşı korumak. İşte bu amaçla Green Lanternları yarattılar. İrade gücünden kuvvet alan, korku nedir bilmez Green Lantern Birliği’nin adalet ışığı evrenin her köşesini aydınlatmaktadır…
 
Biri hariç.
Her Lantern bu kuralı bilir: Vega Sistemi yetki alanı dışında. Zalimler ve hırsızlar için güvenli bir sığınak olmasına rağmen Green Lanternlar Vega Sistemi’nin karanlığını aşmayı başaramamıştır. Ve bu yasak bölgenin derinliklerinde Muhafızlar’ın gizlemekte zorlandığı güçlü bir yaratık saklanmaktadır. Aç gözlü alevinin dokunduğu her şeyi küle çevirdiği bir yaratık.
 
Çoktan başlayan Işık Savaşı nedeniyle Green Lantern Hal Jordan ön safhalarda farklı düşmanlarla mücadele etmektedir. Ama savaş Vega Sistemi’ne sıçradığında, tüm Green Lantern Birliği aç gözlülük tarafından yok edilmeden Hal bu gizemli Agent Orange’ın kim olduğunu keşfedebilecek mi?
 

{strong}Green Lantern Cilt 9 Agent Orange isimli kitap 128 sayfadan oluşmaktadır ; Geoff Johns tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 10.10.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Green Lantern Cilt 9 Agent Orange kitabın özetini okuyabilir, Green Lantern Cilt 9 Agent Orange kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Green Lantern Cilt 9 Agent Orange kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Green Lantern Cilt 9 Agent Orange kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir