Seraph of the End – Kıyamet Meleği (Cilt 3) pdf indir

5.0/5 Votes: 1

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almak.
 
Yuiçiro tuhaf ve tehlikeli bir ritüeli tamamladı ve insanlığın vampirlerle savaşta sahip olduğu yegâne üstünlüklerden biri olan Şeytanın Silahı’nı ele geçirmiş oldu. Şimdi görev zamanı! Yuiçiro ve arkadaşlarının ilk görevi ise Şinyuku’ya gidip oradaki vampirlerin durumunu araştırmak. Yuiçiro’nun henüz bilmediği şey ise, bir zamanlar en iyi arkadaşı olan ve bir vampire dönüştürülen Mika’nın da Şinyuku yolunda olduğu!
 

{strong}Seraph of the End – Kıyamet Meleği (Cilt 3) isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. KURUKAFA tarafından 22.04.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Seraph of the End – Kıyamet Meleği (Cilt 3) kitabın özetini okuyabilir, Seraph of the End – Kıyamet Meleği (Cilt 3) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Seraph of the End – Kıyamet Meleği (Cilt 3) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Seraph of the End – Kıyamet Meleği (Cilt 3) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir