Titans Lazarus Sözleşmesi pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

DEATHSTROKE’LA TİTANLAR EZELİ DÜŞMANLARDIR VE ARTIK NİHAİ SAVAŞIN VAKTİ GELİP ÇATTI.
Onlar bu dünya ya da diğer dünyaların gördüğü en müthiş genç kahramanlardır. Onlar Titanlar. Ve dünyalar arasındaki boşluktan en efsanevi üyelerinden biri çıkıp geliyor. Wally West, nam-ı diğer Kid Flash, geri döndü. Hız gücünü kullanarak zamanın ve mekânın sırlarını da beraberinde getirdi. Bu sırlarla birlikte Titanların karşılaştığı en tehlikeli düşman ve ölen oğlunu diriltmek için her şeyi göze almış olan Deathstroke da çıkageldi. Artık Titanların geçmiş, günümüz ve gelecekteki tüm üyeleri Slade’ın hedefine erişmesine mani olmak için tek bir yumruk olmak zorunda. Titanlarla genç Titanlar bu tehdidi bertaraf edebilmek için işbirliği yapabilecekler mi? Yoksa iki takım birbirine girip ortalığı Deathstroke’a mı bırakacak? Bütün soruların cevabı bu kitapta:
TITANS LAZARUS SÖZLEŞMESİ! Satış rekorları kıran DC: REBIRTH etkinliğinin sayfalarından çıkan CHRISTOPHER PRIEST, DAN ABNETT ve BENJAMIN PERCY’DEN oluşan yaratıcı ekip tarafından şimdiye kadar yazılmış en büyük TITANS hikayelerinden biri. TITANS #11, TEEN TITANS #8, DEATHSTROKE #19-20 ve TEEN TITANS: THE LAZARUS CONTRACT SPECIAL #1. sayıları bir araya getirilmiştir.
 

{strong}Titans Lazarus Sözleşmesi isimli kitap 136 sayfadan oluşmaktadır ; Christopher Priest tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 12.02.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Titans Lazarus Sözleşmesi kitabın özetini okuyabilir, Titans Lazarus Sözleşmesi kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Titans Lazarus Sözleşmesi kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Titans Lazarus Sözleşmesi kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir