Goblin Slayer / Goblin Avcısı 1 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Ejderhalar, şeytanlar, koca gözlü zalim haydutlar… Canavarlar git gide çoğalıyor ve köylere saldırıyorlar. İçlerinde sayıları en fazla olanlar ise goblinler. Bu vahşi yaratıkların saldırılarından muzdarip köylülerin yardımına koşarak onları kurtarmak ise Maceracıların işi. 
 
Maceracılar Derneğine üye olarak insanlara yardım etmek isteyen genç bir rahibe, derneğe katıldığı gün acemilerden oluşan bir ekiple ilk görevine çıkar. Ne yazık ki ekip çok geçmeden kendini bir sürü vahşi goblinle çevrelenmiş bulur. Onları kurtarmaya gelen, hayatını ne pahasına olursa olsun goblinleri yok etmeye adayan Maceracı, namıdiğer Goblin Avcısı.
 
Goblin Slayer, her cildini nefesinizi tutarak okuyacağınız aksiyon dolu bir macera.
 

{strong}Goblin Slayer / Goblin Avcısı 1 isimli kitap 184 sayfadan oluşmaktadır ; Kumo Kagyu tarafından kaleme alınmıştır. KURUKAFA tarafından 21.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Goblin Slayer / Goblin Avcısı 1 kitabın özetini okuyabilir, Goblin Slayer / Goblin Avcısı 1 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Goblin Slayer / Goblin Avcısı 1 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Goblin Slayer / Goblin Avcısı 1 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir