Savaş Meleği Alita Cilt 7 / Kaos Meleği pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

KIYAMET SONRASI DÜNYADA KARMAŞIK İTTİFAKLAR. BEKLENMEDİK BİR “SEVGİLİ” ve DEVASA BİR KATİL ANDROİD. ARADAN GEÇEN UZUN ZAMANLA DEĞİŞEN BAKIŞ AÇILARI. ALİTA’NIN HİKAYESİ HIZLANARAK SONA YAKLAŞIYOR!
 
Figure Four’dan ayrılmasının ardından Alita, yeni güçlere sahip bir TUNED ajanı olarak yeni bir hayata başlar. Çölde seyahat ederken Koyomi ile yeniden bir araya gelir, eksantrik psikometrist Kaos ile tanışır ve sonunda Barjack’in korkunç lideri Den ile temasa geçer. Kaos’un bildiğini iddia ettiği Alita’nın geçmişinde neler var? Orman yangını gibi hızla yayılan Barjack İsyanı’nın amacı ne?! Kadro genişledikçe, “Barjack” hikâyesi şimdiye kadarki en patlayıcı noktasına ulaşıyor!
 

{strong}Savaş Meleği Alita Cilt 7 / Kaos Meleği isimli kitap 224 sayfadan oluşmaktadır ; Yukito Kishiro tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 30.12.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Savaş Meleği Alita Cilt 7 / Kaos Meleği kitabın özetini okuyabilir, Savaş Meleği Alita Cilt 7 / Kaos Meleği kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Savaş Meleği Alita Cilt 7 / Kaos Meleği kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Savaş Meleği Alita Cilt 7 / Kaos Meleği kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir