Metin ve Ekibi Makinelerin Savaşı – Uzay Macerası No: 2 pdf indir

5.0/5 Votes: 1

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Bu ekibin üyesi olmak akıllı, cesur ve çevik olmayı gerektirir!
 
Metin ve Ekibi tarafından uğradıkları yenilgiyi hazmedemeyen nor güçleri pes etmedi. Üstelik bu sefer daha da hazırlıklılar. Hedeflerinde İstanbul var. Şehirde birtakım gariplikler yaşanıyor. Şehre saldıran makineler, gizemli denizanaları, bunlar  yetmezmiş gibi Profesör Cesur Kalyoncu’nun ortalıktan kaybolması… Ekip bu sefer zor durumda. Düşmanları ise eskisinden daha güçlü.   
 
8 yaş ve üzeri okuyucuya hitap eden Metin ve Ekibi – Makinelere Karşı; canlı ve renkli çizimleriyle, sıra dışı kurgusuyla “çizgi roman” olarak ikinci kitabıyla seriye kaldığı yerden devam ediyor.
 
 

{strong}Metin ve Ekibi Makinelerin Savaşı – Uzay Macerası No: 2 isimli kitap 56 sayfadan oluşmaktadır ; Mustafa Dedeler tarafından kaleme alınmıştır. ÇAMLICA ÇOCUK YAYINLARI tarafından 05.07.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Metin ve Ekibi Makinelerin Savaşı – Uzay Macerası No: 2 kitabın özetini okuyabilir, Metin ve Ekibi Makinelerin Savaşı – Uzay Macerası No: 2 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Metin ve Ekibi Makinelerin Savaşı – Uzay Macerası No: 2 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Metin ve Ekibi Makinelerin Savaşı – Uzay Macerası No: 2 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir