Wunderwaffen (Cilt 6) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Ziyaretçi’nin yönlendirmesiyle, Gomora Operasyonu herkes için beklenmedik sonuçlar doğurur. Murnau, bin yıllık esaretin ardından Dünya’dan ayrılmaya can atan Ziyaretçi’nin giderken ardında bıraktığı zehirli hediyeden şüphelenir. Churchill, De Gaulle ve Bergier, Truman’la Bermuda’da buluşmaya hazırlanırken, Murnau Prag’daki Ahnenerbe Merkezi’nde Hanna Reitsch’in öbür dünyadan geri geldiğini keşfer. Hanna Reitsch, onu Murnau’nun yanında tuhaf bir göreve atayan Ziyaretçi’nin son bir müdahalesiyle ölüm ve yaşam arasında kalır.
Müttefikler’in durumuysa kötüye gider çünkü ABD’nin “lüzumsuz ve sonsuz bir savaş”tan geri çekilmesini isteyen Cumhuriyetçi aday Joe Kennedy, Truman’ın yeniden seçimini ciddi ciddi tehdit eder. Amerikalıları uyandırmaktan kaçınan Hitler, yeni bir transatlantik amaç uğruna Washington’ı bombalamaktan vazgeçer. Bu, çatışma için yeni bir dönüm noktası olabilir mi?..
 

{strong}Wunderwaffen (Cilt 6) isimli kitap 152 sayfadan oluşmaktadır ; Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. ALFA YAYINLARI tarafından 29.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Wunderwaffen (Cilt 6) kitabın özetini okuyabilir, Wunderwaffen (Cilt 6) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Wunderwaffen (Cilt 6) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Wunderwaffen (Cilt 6) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir