Dceased – Harley Quinn pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

HER ŞEYİN SONU BURADA BAŞLIYOR!
Altı yüz milyon insan. İşte bu kadar insan Dünya’ya salınan gizemli bir tekno-organik virüse kurban verildi. Virüs altı yüz milyon kişiye bulaştı. Altı yüz milyon kişi ölüm ve yıkım peşinde koşan bilinçsiz, kudurmuş katillere dönüştü.
Ve bu sadece başlangıç.
Şehirler. Uluslar. Denizlerin altındaki krallıklar ve cennet adalar. Birer birer, hepsi bu canavar sürüsüne teslim olacak. Şimdiyse Dünya ve mutlak yok oluş arasında sadece Superman, Batman, Wonder Woman ve Justice League’den geriye kalanlar duruyor.
Peki ne zamana kadar?
Şimdiye kadar karşılaştıkları hiçbir şey onları bu büyüklükte bir saldırıya hazırlamamıştı. Şimdiye kadar gördükleri hiçbir şey gezegeni etkisi altına alan bu korku ve trajediyle boy ölçüşemezdi. Kahramanlar ve hainler, tanrılar ve canavarlar yeryüzünden silinirken geriye tek bir soru kalıyordu:
Dünyanın sonu geldiğinde Dünyanın En Büyük Süper Kahramanları’na ne olacak?
New York Times çok satan yazarlarından Tom Taylor [Injustice], çizerler Trevor Hairsine [Red Hood and the Outlaws] ile Stefano Gaudiano’ya [The Walking Dead] katılıyor ve DC Evreni’nin altı sayıdan oluşan en karanlık hikâyesini yaratıyorlar.
Yalnız dikkat edin: Korku bulaşıcıdır…
Bu cilt Superman, Wonder Woman, Batman, Joker, Harley Quinn kapak alternatifleriyle (içerik aynı olup farklı barkodlarla) yayımlanmıştır. DCeased 1-6 ve ek olarak DCeased: Ölmek İçin Güzel Bir Gün – 1 sayılarını içermektedir.
 

{strong}Dceased – Harley Quinn isimli kitap 228 sayfadan oluşmaktadır ; Tom Taylor tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından 13.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Dceased – Harley Quinn kitabın özetini okuyabilir, Dceased – Harley Quinn kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Dceased – Harley Quinn kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Dceased – Harley Quinn kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir