Star Wars: Direniş Çağı / Aydınlık pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

İŞTE BU STAR WARS ÇAĞI! İşte Direniş’in en büyük kahramanları! Finn, Starkiller Üssü’nde haşereyle mücadele görevine verilince her şeyi sorgulamaya başlıyor! Poe Dameron kendisini gelmiş geçmiş en iyi pilot sanıyor ama daha iyisiyle tanışması belki de an meselesi! Mekanik sorunlar, Rey, Chewbacca ve R2-D2’yu hurdalık gezegeni Necropolis’e inmeye zorluyor! Rose ve Paige Tico Kardeşler birbirlerinin her şeyi— ta ki İlk Düzen dünyalarını paramparça edene kadar! Bitmedi: Koramiral Amilyn Holdo’nun geçmişini şimdi öğrenin! Kötü şöhretli “korsan kraliçe” Maz Kanata, Han Solo ve Chewbacca’yı işe alıyor! Astromek droid BB-8 ise görünüşe göre beladan uzak duramıyor! Bu ciltte, Tom Taylor, Chris Eliopoulos, G. Willow Wilson, Ramon Rosanas, Elsa Charretier, Javier Pina, Matteo Buffagni, Guru-eFX, Chris O’Halloran ve Nick Filardi tarafından yaratılan Star Wars: Direniş Çağı —Finn, Poe Dameron, Rey ve Rose Tico ile Star Wars: Direniş Çağı Özel— sayıları bir araya getirilmiştir.
 

{strong}Star Wars: Direniş Çağı / Aydınlık isimli kitap 128 sayfadan oluşmaktadır ; Tom Taylor tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 11.08.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Star Wars: Direniş Çağı / Aydınlık kitabın özetini okuyabilir, Star Wars: Direniş Çağı / Aydınlık kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Star Wars: Direniş Çağı / Aydınlık kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Star Wars: Direniş Çağı / Aydınlık kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir