Star Wars: İsyan Çağı, Luke Skywalker pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

LUKE SKYWALKER “YA SAVAŞ YA DA KAÇ˝
 
Kahraman Asiler İttifakı yıllardır galaksiyi, şeytani Galaktik İmparatorluk’tan kurtarmak için savaşıyor. Fakat İmparator ve kudretli çırağı Darth Vader, özgürlük savaşçılarının sonunu getirmeye çok yakın. Asiler’in kahramanı, Jedi çırağı Luke Skywalker’ı karanlık tarafa döndürmek ise belki de galibiyetlerini kesinleştirecek tek şey. Luke’un, Güç’ü kullanmaktaki hakimiyeti kuvvetlendikçe, yüzleştiği zorluklar ve ayartma çabaları da artıyor. . . .
 
Bu fasikül, Greg Pak tarafından yazılan ve Chris Sprouse; Scott Koblish; Stefano Landini tarafından çizilen Star Wars: Age of Rebellion – Luke Skywalker #1 (2019) sayısının Türkçe basımıdır.
 

{strong}Star Wars: İsyan Çağı, Luke Skywalker isimli kitap 24 sayfadan oluşmaktadır ; Greg Pak tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 22.06.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Star Wars: İsyan Çağı, Luke Skywalker kitabın özetini okuyabilir, Star Wars: İsyan Çağı, Luke Skywalker kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Star Wars: İsyan Çağı, Luke Skywalker kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Star Wars: İsyan Çağı, Luke Skywalker kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir