Ms. Marvel 3 / Deli Divane pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

KAMALA YENİ, KORKUNÇ BİR TEHDİTLE YÜZ YÜZE: YOĞUN DUYGULAR!
 
Sevgililer Günü yaklaşıyor ve Jersey’de havada aşk var! Kamala Khan’ın okul dansına gitmesine izin verilmese de Ms. Marvel’ın böyle bir derdi yok! Tabi tek amacı Asgard’ın en can sıkıcı düzenbazını yakalamak! Evet, bildiniz. Bu Marvel’ın en sevilen şarlatanı Loki’nin de içinde olduğu özel bir Sevgililer Günü hikayesi! Sonrasında Jersey’de gizemli bir yabancı boy gösterdiğinde Ms. Marvel ona fena tutuluyor! Çünkü bu yeni çocuk gerçekten ama gerçekten çok tatlı. Bu hissettiklerin de ne, Kamala Khan? Dram! Entrika! Romantizm! Gerilim! Havada uçuşan yumruklar! Ve çok daha fazlasına hazır olun! Eleştirmenlerden geçer not almış bu yeni seri devam ederken Kamala Khan neden en iyi (ve en sevimli) yeni süper kahraman olduğunu bir kez daha ispatlıyor! Ayrıca, S.H.I.E.L.D ajanı Jemma Simmons Kamala’nın okuluna gizli bir görev için geldiğinde neler olduğuna şahitlik edin!
 

{strong}Ms. Marvel 3 / Deli Divane isimli kitap 112 sayfadan oluşmaktadır ; G. Willow Wilson tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 29.11.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Ms. Marvel 3 / Deli Divane kitabın özetini okuyabilir, Ms. Marvel 3 / Deli Divane kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Ms. Marvel 3 / Deli Divane kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Ms. Marvel 3 / Deli Divane kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir