Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Bazısı size yakın, bazısı size yabancı, kimi zaman aynı kanıda olacağınız veya tam tersi, karşısında duracağınız, bazen zekice bulup alkışlarken bazen de garip bulup şaşıracağınız 61 çizgi öykü ile Psikoz Hikayeleri.
 
Bu kitaptaki hiçbir çizgi öyküyü ciddiye almak zorunda değilsiniz. Sırlarınız, korkularınızla karşılaşıp kapağını kapatıp arkanıza bile bakmadan gitmekte de özgürsünüz. Hatta çizeri bir akıl hastası olarak yaftalamanız da inanın ona hiç koymaz. Çünkü beden gibi zihnin de hiç kimse için tam olarak mükemmel olamayacağını iddia eden bu kaçık zat, hiç üşenmeden bu düşüncelerini bir sanat eseri gibi resimlendirip kitap olarak yayımlatmakta da mahsur görmeyen uçuk bir deli olmayı kabul etmektedir.
 

{strong}Psikoz Hikayeleri isimli kitap 120 sayfadan oluşmaktadır ; Kenan Yarar tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 07.12.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Psikoz Hikayeleri kitabın özetini okuyabilir, Psikoz Hikayeleri kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Psikoz Hikayeleri kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Psikoz Hikayeleri kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir