Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Abhazya bilinen eski dönemlerden beri her zaman işgalci düşmanların iştahını kabartan bir yer olmuştur. Öylesine yoğun bir saldırıdır ki bu, tarih boyunca savaş yaşamamış tek kuşak bile bulamazsınız. Tanrının Abhaz halkına bir lütfu olan, denizle dağlar arasında pırlanta misali işlenmiş bu cennet köşesine pençelerini geçirmek isteyen düşmanla­rın kimler olduğunu bilmeyen bir Abhaz kendisinden şüphe etmelidir. Son dönem Abhaz tarihinde sürgün trajedisinden sonra en derin acılar 1992-1993 Abhaz-Gürcü savaşında yaşandı.
Yazar Apollon Dumaa, Abhaz halkının “var oluş veya yok oluş” sınırında verdiği zorlu yaşam mücadelesine dair şahitliklerini bu kitapta bir araya topladı.
 

{strong}Özgürlük Yolu isimli kitap 118 sayfadan oluşmaktadır ; Alpollon Dumaa tarafından kaleme alınmıştır. APRA YAYINCILIK tarafından 14.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Özgürlük Yolu kitabın özetini okuyabilir, Özgürlük Yolu kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Özgürlük Yolu kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Özgürlük Yolu kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir