Coffin Hill 3. Cilt pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Eve Coffin, köklü ve varlıklı ailesindeki meslekten ihraç edilmiş ilk polis olabilir ama ailenin ilk cadısı olmadığı kesin. Kara büyü, gelmiş geçmiş her kuşaktan aile üyelerini lekelemiş olsa da aralarında üzerine en korkuncu ve tehlikelisi Emma Coffin’di. Emma asırlardır ölüydü; rahat vermediği kızgın köylülerce öldürülmüş ve o günden beri de “Coffin Cadısı” hikâyeleri Coffin Hill’e musallat olmuştu… Emma da öyle.
 
Bu dünya ve öteki dünya arasındaki örtü inceldikçe, intikam arayan ruhu yaşayanların bedenini ele geçirip onlara akla gelmeyecek kötülükler yapmaya zorluyor. Her cinayetle, her yaralamayla, çok daha büyük bir kötülüğü dünyaya salmaya bir adım daha yaklaşıyor.
 
Ceset sayısının artışına tanık olan Eve, Coffin Ailesi’nin son cadısı, Emma’yı yakalamak zorunda. Ama çoktan ölmüş bir katili nasıl yakalayabilirsin ki?
 

{strong}Coffin Hill 3. Cilt isimli kitap 136 sayfadan oluşmaktadır ; Caitlin Kittredge tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 18.08.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Coffin Hill 3. Cilt kitabın özetini okuyabilir, Coffin Hill 3. Cilt kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Coffin Hill 3. Cilt kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Coffin Hill 3. Cilt kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir