Watchmen Başlangıç: Dakikadamlar / İpek Hayalet pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Tüm zamanların en çok satan grafik romanının uzun süredir beklenen başlangıç hikâyeleri sonunda okurların karşısına çıkıyor: WATCHMEN: BAŞLANGIÇ! Yirmi yılı aşkın süredir, Alan Moore ve Dave Gibbons’ın çığır açan grafik romanının ikonik karakterlerinin geçmişi tam bir gizemdi; ama artık değil. DC Comics, alandaki en yaratıcı isimleri Watchmen’in dünyasını daha ileriye götürmek için bir araya getiriyor. Bu cilt, Darwyn Cooke (DC: THE NEW FRONTIER) tarafından yazılan ve çizilen DAKİKADAMLAR ile Cooke ve çizer Amanda Conner (POWER GIRL) tarafından yazılan ve çizilen İPEK HAYALET bölümlerini içeriyor.
 
Watchmen’in öncüsü olan Dakikadamlar, sürekli değişen bir dünyada adaletsizliğe karşı güçlerini birleştirdi. İsimleri Gece Kuşu, Siluet, İpek Hayalet, Kukuletalı Adalet, Komedyen, Dolar Bill, Güveadam ve Kaptan Metropolis olan bu süper kahramanlar, suçla savaşta yeni bir dönemi temsil ediyorlar. Peki aralarından ilk hangisi kahramanlığın nerede bitip kötülüğün nerede başladığı sorusunu soracak? Aralarındaki fikir ayrılıkları ölüm ile yaşam arasındaki farka dönüşecek mi? 
 
Terbiyeli ve çalışkan bir ergen olan Laurel Jane Jupiter, doğumundan annesinin İpek Hayalet kıyafetini/şöhretini devraldığı güne kadar bu iş için eğitilmişti. Artık Sally Jupiter’ın kısıtlamalarına, isteklerine ve eve kapatmalarına tahammül edemeyen Laurel liseli sevgilisiyle birlikte kendi kahramanlık yolunu bulmak üzere evden kaçar. Annesinin koruyucu gölgesinin dışında olan Laurel hayal edebileceğinden çok daha tehlikeli bir izin peşine düşer.
 
Watchmen’in öncesinde neler olduğunu Eisner Ödülü sahibi DC: THE NEW FRONTIER yaratıcısı Darwyn Cooke’un hem çizip hem de yazdığı “Watchmen Başlangıç: Dakikadamlar” ile çizer Amanda Conner’ın (POWER GIRL) Darwyn Cooke’la birlikte yazdıkları “Watchmen Başlangıç: İpek Hayalet”i keşfedin.
 
Watchmen Başlangıç: Dakikadamlar için Övgüler
“Darwyn Cooke bu işin altından kalkmış… [Watchmen Başlangıç: Dakikadamlar] muhteşem bir çizgi roman.” –IGN
 
“[Watchmen Başlangıç: Dakikadamlar] ilk sayfasından son sayfasına kadar çizgi roman sanatının ihtişamlı ve göz kamaştırıcı bir örneği.” –MTV Geek
 
“Cooke, daha ilk sayfadan hikâye anlatıcılığının ne kadar muazzam olduğunu gösteriyor.” –Comic Book Resources
 
Watchmen Başlangıç: İpek Hayalet için Övgüler
“Darwyn Cooke ile Amanda Conner’ın birlikte çalışması fikrine karşı koymak çok zor çünkü Amanda Conner bir çizgi roman çizdiğinde onu sevmemek için hiçbir neden bulamıyorsunuz. İşleri karşı konamayacak denli güzel ve ilham verici.” –Craveonline
 
Watchmen Başlangıç: İpek Hayalet samimi ve sanat için yaratıldığı bariz, muhteşem bir hikâye.” –Newsarama
 
 

{strong}Watchmen Başlangıç: Dakikadamlar / İpek Hayalet isimli kitap 288 sayfadan oluşmaktadır ; Darwyn Cooke tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 12.11.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Watchmen Başlangıç: Dakikadamlar / İpek Hayalet kitabın özetini okuyabilir, Watchmen Başlangıç: Dakikadamlar / İpek Hayalet kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Watchmen Başlangıç: Dakikadamlar / İpek Hayalet kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Watchmen Başlangıç: Dakikadamlar / İpek Hayalet kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir