Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları 79 / Kendi Kanım pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Kahramanımız Julia, bu sayıda kendisini sıradışı bir olayın içinde buluyor. Birkaç hırsız, bir tüpbebek kliniğini basıp dondurularak saklanan embriyoları çalar. Hırsızlık sırasında bir doktor da öldürülür. Hırsızlar embriyoların sahibi olan zengin ailelerden fidye istemektedirler. Teğmen Webb, Çavuş Ben ve Julia olayı araştırmaya başlarlar. Yoğun araştırmalara rağmen olay aydınlatılamaz. Dosya kapatılmak üzereyken Julia, yakın arkadaşı özel dedektif Leo’dan yardım ister. Leo ve Julia’nın çabaları soygunun ardındaki şaşırtıcı gerçeği ortaya çıkaracaktır.
 
Batuhan Cantürk (221B Dergi Yazarı)
 
 

{strong}Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları 79 / Kendi Kanım isimli kitap 132 sayfadan oluşmaktadır ; Giancarlo Berardi tarafından kaleme alınmıştır. MYLOS KİTAP tarafından 13.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları 79 / Kendi Kanım kitabın özetini okuyabilir, Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları 79 / Kendi Kanım kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları 79 / Kendi Kanım kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları 79 / Kendi Kanım kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir