Demir Döküm Kadife Eldiven pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“Okumadan inanamayacağınız bir eser.” –The Washington Post
 
“Oldukça berrak bir kâbus.” –Entertainment Weekly
 
Twin Peaks’ten önce Demir Döküm Kadife Eldiven vardı!” –I-D Magazine
 
Clay Loudermilk sinemada izlediği “Demir Döküm Kadife Eldiven” adlı snuff filmde eski eşini gördükten sonra onu bulmak için yola çıkar. David Lynch ve Thomas Pynchon’ın zihninden çıkmış gibi duran bu delilik ve sapkınlık dolu gizemli yolculukta Clay, sadist polislerle, “Vurdumduymaz Cinayetleri”nden mesul Manson’vari bir tarikatla, nemfomanyak bir kadın ve onun Cthulhu mitosundan fırlamış bir yaratıktan dünyaya gelme deforme kızıyla karşılaşacaktı.
 
Ünlü GHOST WORLD ve PATIENCE gibi grafik romanların yazarı Pen, Eisner ve Harvey ödüllü Daniel Clowes, Amerikan mitini yerle bir etmeye devam ediyor.
 
 

{strong}Demir Döküm Kadife Eldiven isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Daniel Clowes tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 18.09.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Demir Döküm Kadife Eldiven kitabın özetini okuyabilir, Demir Döküm Kadife Eldiven kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Demir Döküm Kadife Eldiven kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Demir Döküm Kadife Eldiven kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir