Justice League Darkseid Savaşı – Tanrıların Gücü pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Geoff Johns’un çok satan hikâyesi JUSTICE LEAGUE: DARKSEID SAVAŞI’nın sayfalarından hiç görmediğiniz bir Justice League geliyor, Tanrıların güçleriyle birlikte!
 Evrendeki en büyük kötülük yok olmuştu. Darkseid, Apokolips’in hükümdarı ölmüştü. Ama bir tanrının ölümünün sonuçları olacaktır. Ve şimdi Justice League, Dünya’nın en büyük kahramanları, kendilerini akıl almaz güçler kazanmış olarak buldular.
Ama bütün bu gücün bir bedeli vardır ve Justice League’in kahramanları için bu gücün bedeli insanlıkları olabilir. Şimdi Batman Bilgi Tanrısı’nın gücüyle hiç durmaksızın çalışıyor. Kuvvet Tanrısı Superman insanları kendisinden aşağı görüyor. Flash ise Ölüm Tanrısı olarak kaderinden kaçmak için koşuyor. Green Lantern Işık Tanrısı’nın gücünü kontrol etmeye çalışıyor. Shazam bütün tanrıların başı olarak Tanrıların Tanrısı unvanına alışıyor. Ve Lex Luthor…
… Darkseid’ın yıkıldığı yerde, onun yerine Lex Luthor yükselecek!
Dünya’nın en büyük kahramanları insanlıklarını geri kazanamazlarsa kendi yok oluşlarına sebep olacaklar!
 

{strong}Justice League Darkseid Savaşı – Tanrıların Gücü isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Tom King tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından 26.01.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Justice League Darkseid Savaşı – Tanrıların Gücü kitabın özetini okuyabilir, Justice League Darkseid Savaşı – Tanrıların Gücü kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Justice League Darkseid Savaşı – Tanrıların Gücü kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Justice League Darkseid Savaşı – Tanrıların Gücü kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir