Çizgilerle Seti (10 Kitap) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“Çizgiler hiç bu kadar devrimci olmamıştı” diyerek yola koyulduk. Çizgilerle dizimizde bugüne kadar Rius’un eserleri başta, birçok yapıtı okurlarla buluşturduk. Şimdi Rius’un çizgileriyle Soner Tuna’nın, Rodrigo Elgueta’nın ve Rodolfo Marcenaro’nun çizgileri yeni setimizde bir araya geliyor. Şimdi Lenin ile Nâzım Hikmet, Allende ile Madame Curie çizgilerde buluşuyor.
Sette yer alan kitaplar: 
Çizgilerle Lenin (168 sayfa); Çizgilerle Felsefe, (256 sayfa); Çizgilerle Rosa Luxemburg (128 sayfa); Çizgilerle Madame Curie (80 sayfa); Çizgilerle Kapitalizmin Korkunç Tarihi (144 sayfa); Çizgilerle Ekonomi (224 sayfa); Çizgilerle Ateistin El Kitabı (152 sayfa); Çizgilerle Nâzım Hikmet (328 sayfa); Çizgilerle Şili’de Allende’li Yıllar (128 sayfa); Çizgilerle Komünist Manifesto (104 sayfa)
 

{strong}Çizgilerle Seti (10 Kitap) isimli kitap sayfadan oluşmaktadır ; Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. YORDAM KİTAP tarafından 15.11.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Çizgilerle Seti (10 Kitap) kitabın özetini okuyabilir, Çizgilerle Seti (10 Kitap) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Çizgilerle Seti (10 Kitap) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Çizgilerle Seti (10 Kitap) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir