Y Son Erkek Cilt 05 / Doğruluk Yüzüğü pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Yorick Brown’ın, yani yeryüzündeki son erkeğin, evcil hayvanı Ampersand’i (2002 Yılında gezegende Y kromozomu taşıyan her canlıyı öldüren salgından sağ kurtulabilen tek diğer memeliyi) de yanına alarak Kuzey Amerika’yı bir uçtan ötekine geçmek üzere yola çıkışını üzerinden neredeyse iki yıl geçti. Yorick ile yol arkadaşları —hükümet ajanı 355 ve biyomühendis Dr. Allison Mann— nihayet San Francisco’ya, yani Dr. Mann’in, Yorick ve Ampersand’in sağ kalmalarının arkasındaki sırrı ortaya çıkarmaya çalışacağı laboratuvarına ulaştılar. Aylarca süren seyahatin ardından, bir yerde sabir kalmak büyük bir rahatlama getirse de, üçlünün peşindeki pekçok takipçiye onları yakalama fırsatı da veriyor. Yorick’in ekibi ortaya çıkan bu yeni tehditlere göğüs gerse de, son erkeğin sonu ve insanlığın gelecek için tüm umutlarının suya düşmesi anlamına gelebilecek tehlike pusuda ve ortaya çıkmak için doğru anı bekliyor.
 

{strong}Y Son Erkek Cilt 05 / Doğruluk Yüzüğü isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Brian K. Vaughan tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 30.12.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Y Son Erkek Cilt 05 / Doğruluk Yüzüğü kitabın özetini okuyabilir, Y Son Erkek Cilt 05 / Doğruluk Yüzüğü kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Y Son Erkek Cilt 05 / Doğruluk Yüzüğü kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Y Son Erkek Cilt 05 / Doğruluk Yüzüğü kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir