Filipo’nun Kitabı pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“Çok da uzak olmayan bir zamanda, ben Filipo’ydum.”
 
 
 
La Casa de Papel dizisindeki Berlin karakteriyle dünya çapında tanınan Pedro Alonso, Filipo’nun Kitabı’nda hipnoz yoluyla yapılan bir regresyon seansıyla başka bir yaşama ve başka bir bedene yaptığı yolculuğu anlatıyor.
 
Bu yolculukta imparatorluk günlerinde doğuda göreve giden Romalı asker Filipo olarak reenkarne olur. Bu görev, imparatorluğun genişlemesine engel olabilecek potansiyel düşmanları tespit etmekten ve gerekirse onları ortadan kaldırmaktan ibarettir. Asi bir grubun lideri olan hayatını değiştirecek o adamla tanışır. Yilak’ta beklenmedik bir şekilde kimseyi yargılamayan, dinlemek isteyene konuşan, gerçeği bulmaya, vicdanı uyandırmaya ve görünmezi görmeye çalışan bir akıl hocası keşfeder.
 
Filipo, benliğinin en derinlerine doğru çıktığı yolculukta keşfettiklerinin ona sunduğu öğretileri alabilecek mi? Kimin canını yakacak? Kime minnet duyacak? İnancı sayesinde her şeyin üstesinden gelecek gücü ve cesareti sonunda kendinde bulduğunda, geçmişine yaptığı bu spiritüel yolculukta solmuş tükenmiş ruhuna bir can suyu bulabilecek mi?
 

{strong}Filipo’nun Kitabı isimli kitap 280 sayfadan oluşmaktadır ; Pedro Alonso O’choro tarafından kaleme alınmıştır. EPSİLON YAYINEVİ tarafından 10.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Filipo’nun Kitabı kitabın özetini okuyabilir, Filipo’nun Kitabı kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Filipo’nun Kitabı kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Filipo’nun Kitabı kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir