Suicide Squad Cilt :1 Kara Mahzen pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Harley Quinn. Deadshot. Killer Croc. Enchantress. Captain Boomerang. Hepsi de tehlikeli. Hepsi de ölümcül. Hepsi dengesiz. Ve tek umudumuz onlar.
 
Suicide Squad.
 
Kaya gibi sert istihbarat uzmanı Amanda Waller’ın kurduğu ve gözden düşmüş askeri dâhi Albay Rick Flag tarafından yönetilen Suicide Squad’ın – diğer adıyla Task Force X – adamları, kadınları ve yaratıkları süper kahramanların pelerinlerine çok kirli gelecek türden işleri yapmakla yükümlüler.
En son görevleri kolay görünüyordu: Kara Mahzen denilen güçlü kozmik bir silahı düşmanın elinden almak. Ama, Kara Mahzeni koruyanların Suicide Squad’ın yanında kitap kulübü gibi kaldığı, Task Force X’in Rus versiyonu Annihilation Brigade olduğunu öğrendiklerinde ne olacaktı?
Buzul sularının yüzlerce metre altında bir kalede sıkışıp kalan Suicide Squad şimdiye kadarkilerin hepsinden daha büyük bir tehditle karşı karşıya gelip Amanda Waller’ın bile önceden kestiremeyeceği, kaderin acımasız bir oyunuyla bir üyelerini kaybedecek ve gizemli yeni bir üye kazanacaktı!
Efsanevi çizer JIM LEE, yazar BOB WILLIAMS ve çizgi roman dünyasının en büyükleriyle SUICIDE SQUAD CİLT 1: KARA MAHZEN için bir araya geliyor! DC’nin hasılat rekorları kıran Rebirth serisinden çıkıp gelen ve ses getiren ünlü filmden sevdiğiniz ve nefret ettiğiniz karakterlerle dolu bu grafik roman yeni okuyucular için eşsiz bir başlangıç noktası! Fasikül 1 – 4 ve SUICIDE SQUAD: REBIRTH tek sayılık baskılarını içerir.
 

{strong}Suicide Squad Cilt :1 Kara Mahzen isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Rob Williams tarafından kaleme alınmıştır. JBC YAYINCILIK tarafından 01.12.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Suicide Squad Cilt :1 Kara Mahzen kitabın özetini okuyabilir, Suicide Squad Cilt :1 Kara Mahzen kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Suicide Squad Cilt :1 Kara Mahzen kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Suicide Squad Cilt :1 Kara Mahzen kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir