Kadın Mücadelesi-Özgürlük, Eşitlik ve Kız Kardeşliğin 150 Yılı pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Özgürlük. Eşitlik. Kız kardeşlik.
Yeter ki sesimiz duyulsun!
Kadın Mücadelesi feminizm tarihini merak edenler için mutlaka okunması gereken bir grafik roman. 150 yıllık yakın tarihe odaklanan Marta Breen dünyanın dört bir yanında hakları için savaşan kadınları anlatıyor.
Henüz dünyanın her yerinde herkes eşit haklara sahip olamasa da geçtiğimiz yüz elli yıl, umutsuzluğa kapılmamamız gerektiğinin kanıtı niteliğinde. Marta Breen’in güçlü kalemiyle bugün her bireyin doğal hakkı olduğunu düşündüğümüz eğitim, çalışma, seçme ve seçilme haklarını elde etmenin o kadar da kolay olmadığını anlattığı Kadın Mücadelesi -Özgürlük, Eşitlik ve Kız Kardeşliğin 150 Yılı Jenny Jordahl’ın müthiş çizimleriyle tamamlanıyor.
 

{strong}Kadın Mücadelesi-Özgürlük, Eşitlik ve Kız Kardeşliğin 150 Yılı isimli kitap 128 sayfadan oluşmaktadır ; Marta Breen tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından 13.03.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Kadın Mücadelesi-Özgürlük, Eşitlik ve Kız Kardeşliğin 150 Yılı kitabın özetini okuyabilir, Kadın Mücadelesi-Özgürlük, Eşitlik ve Kız Kardeşliğin 150 Yılı kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Kadın Mücadelesi-Özgürlük, Eşitlik ve Kız Kardeşliğin 150 Yılı kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Kadın Mücadelesi-Özgürlük, Eşitlik ve Kız Kardeşliğin 150 Yılı kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir