Deadpool Marvel Evreni’ni Öldürüyor pdf indir

5.0/5 Votes: 1

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Ya Deadpool hakkında eğlenceli olduğunu düşündüğünüz her şey aslında sadece rahatsız edici ise? Ya Marvel Evrenini oluşturan herkesi ve her şeyi öldürmeye karar verirse? Ya hakikaten bunu becerebilirse? Bu da sizin için eğlenceli olur muydu? Ağzı bozuk paralı askerimizin çarpık bir dönüş yapıp başka hiç kimsenin yapamadığı bir şekilde her Marvel kahramanını bir korku çizgi romanında kurbanı haline getirmesine şahitlik edin.

Deadpool Marvel Evrenini Öldürüyor serisinin #1-4 arası sayıları (Yani tamamı!) bu ciltte toplanmıştır. Yazan Cullen Bunn (Venom) ve çizen Dalibor Talajic (X-Men).
 

{strong}Deadpool Marvel Evreni’ni Öldürüyor isimli kitap 96 sayfadan oluşmaktadır ; Cullen Bunn tarafından kaleme alınmıştır. JBC YAYINCILIK tarafından 18.11.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Deadpool Marvel Evreni’ni Öldürüyor kitabın özetini okuyabilir, Deadpool Marvel Evreni’ni Öldürüyor kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Deadpool Marvel Evreni’ni Öldürüyor kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Deadpool Marvel Evreni’ni Öldürüyor kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir