Amazing Spider-Man / Gece Vardiyası pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Peter Parker Evine de İşine de Geri Döndü!
Örümcek Evreni’nin boyutlararası çılgınlığı sona erdi ama bu, Örümcek Adam’ın güvende olduğu anlamına gelmiyor – hatta kendi firmasında bile! Parker Sanayi’nin güvenlik sistemleri, yaşayan her şeyin içeri girmesine engel olabilir… Peki ama Ghost’a karşı ne yapacaklar? Meşhur süper güçlü sabotajcı, Parker Sanayi’ye sızıyor ve çalışanları hedef alıyor! Kesin olan bir şey var: Hiçbir sır — ve hiç kimse Ghost’tan saklanamaz! Hayret Verici Örümcek Adam’ın tarihindeki en büyük bölümlerden biri bu ciltte, Peter’ın CEO sıfatıyla yaptığı seçimler yüzünden Parker Sanayi’nin başının belaya girmesiyle birlikte kapanıyor! Ayrıca; Marvel’ın en yeni yükselen yıldızlarından herkesin diline dolanacak iki özel Örümcek Adam hikayesi var – ve okurların çok sevdiği bir yardımcı karakter sahne alıyor!
 

{strong}Amazing Spider-Man / Gece Vardiyası isimli kitap 104 sayfadan oluşmaktadır ; Dan Slott tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 31.07.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Amazing Spider-Man / Gece Vardiyası kitabın özetini okuyabilir, Amazing Spider-Man / Gece Vardiyası kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Amazing Spider-Man / Gece Vardiyası kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Amazing Spider-Man / Gece Vardiyası kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir