Joker: 80. Yıl Özel pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Suçun Palyaço Prensi, kaosun 80. yıl dönümünü kutluyor! Joker, ortaya çıktığı günden bu yana çizgi roman dünyasının gelmiş geçmiş en kötü karakteri olmuştur. İşte bu dünyanın en yetenekli sanatçıları, bu büyük başarıyı kutlamak adına ‘Nefret Dolu Soytarı’yı doğum gününde acımasızca alaya alıyor. Geniş bir korku ve anarşi yelpazesini kapsayan bu hikâyeler, polis teşkilatından Arkham Tımarhanesi’ne, yerel suç dünyasından Kara Şövalye ve onun müttefiklerine kadar Gotham’ın her bir köşesinde Joker’in bıraktığı izleri gözler önüne seriyor! Bu şatafatlı doğum günü partisine katılıp katılmayacağınızı lütfen bildirin– tabii uyandığınızda kapınızın önünde bir Joker Balığı görmek istemiyorsanız! Bu ciltte ayrıca Joker’in yeni sevgilisi Punchline’nın orijin hikâyesi de bulunmaktadır.
 

{strong}Joker: 80. Yıl Özel isimli kitap 96 sayfadan oluşmaktadır ; Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. JBC YAYINCILIK tarafından 21.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Joker: 80. Yıl Özel kitabın özetini okuyabilir, Joker: 80. Yıl Özel kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Joker: 80. Yıl Özel kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Joker: 80. Yıl Özel kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir