One Piece -16 / Devralınan Miras pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Japonyanın En Çok Okunan Kitabı Türkiyede!

24 Aralık 1997 yılında ilk cildi Japonyada yayınlanan “One Piece” Japonya tarihinin gelmiş geçmiş en çok satan kitabı olma rekorunu elinde tutuyor. Kasım 2011de 64. Cildi yayınlanan serinin Japonyada toplamda 250 milyondan fazla sattığı bilinmekte. Serinin 61. Cildi ise tek kitap bazında 3.8 milyon adet satarak Japonyanın en çok satan kitabı ünvanını taşımakta. Onu 60. Cilt (3.4 milyon), 59. Cilt (3.2 milyon), 57. Cilt (3 milyon) ve Harry Potter Zümrüdüanka Yoldaşlığı (2.9 milyon) takip etmektedir. Dünya çapında da en çok okunan mangalardan biri olan “One Piece” temel olarak Monkey D. Luffy adlı 17 yaşında, doğa üstü bir meyveyi yedikten sonra elastik özellikler kazanan bir gencin korsanlar kralı olma çabasını anlatır. Vaktinde Türk televizyonlarında da yayınlanan animesi de Türk seyircisi tarafından da bilinmektedir.

Luffy ve tayfası, mavi burunlu ren geyiği tony tony chopperı tayfaya katmak için sadakatini test edecek. Ama geçmişte yaşadığı hüzünlü olay, chopperın yüreğinde derin bir iz bırakmıştır… Gizemli eşsiz hazine “one piece” hakkında bir okyanus macerası!  

{strong}One Piece -16 / Devralınan Miras isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Eiiçiro Oda tarafından kaleme alınmıştır. GEREKLİ ŞEYLER tarafından 28.08.2014 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}One Piece -16 / Devralınan Miras kitabın özetini okuyabilir, One Piece -16 / Devralınan Miras kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. One Piece -16 / Devralınan Miras kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
One Piece -16 / Devralınan Miras kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir