Münchhausen – Yalanların Efendisi pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Londra, 1939.
Bir gece yarısı kafası karışmış, yaşlıca bir adam, kendi inşa ettiği uçan bir cisimle, Buckingham Sarayı’nın çatısına indi. Almanca konuşuyordu ve Ay’a gittiğini iddia ediyordu.
Bu adam deli miydi, yoksa bir casus mu? Belki de anlattıkları gerçekti. Anlattıkları gerçekse, verdiği bilgiler İngiliz ordusuna, yaklaşan hava saldırısı için oldukça avantaj sağlayabilirdi. Şansa bakın ki gerçeği açığa çıkarabilecek biri vardı: Londra’da sürgünde yaşayan Doktor Sigmund Freud.
MEŞHUR YALANLARIN EFENDİSİ, BU BÜYÜK PSİKANALİSTİN SON HASTASI OLACAKTI.
Flix ve Kissel, Baron von Münchhausen’in maceralarını, çekici ve cüretkar bir dille, tempolu, son derece eğlenceli ve zeki bir anlatım ile yeniden yaratıyor.
 
“Keşke okusaydım dediğim tek çizgi roman.”
(S. Freud)
 

{strong}Münchhausen – Yalanların Efendisi isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Flix tarafından kaleme alınmıştır. SIRTLAN KİTAP tarafından 30.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Münchhausen – Yalanların Efendisi kitabın özetini okuyabilir, Münchhausen – Yalanların Efendisi kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Münchhausen – Yalanların Efendisi kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Münchhausen – Yalanların Efendisi kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir