Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Kitap okumayı seven Kaneki, sıklıkla gittiği kafede kendisi gibi kitap okumayı seven bir kızla karşılaşır. Rize adındaki bu güzel kızla beraber güzel bir gün geçiren Kaneki, onu evine bırakırken bu güzel kızın gerçek kimliği öğrenir ve şok olur. Rize, son dönemde sıklaşan cinayetlerin faili gûldur. Kaneki’yi yemek için böyle bir tuzak kurmuş olan Rize, iştahla avını parçalarken yanlarındaki inşaattan düşen demirler nedeniyle ölür. Rize’nin iç organlarının kendisine nakledilmesiyle hayatta kalan Kaneki, yarı insan/ yarı gûl bir varlık olur. Yeni kimliğini kabullenemeyen Kaneki, kendini, gûlların peşindeki polisler, polislerin peşindeki terörist gûllar ve bu karmaşa arasında insanlarla huzur içinde yaşamak isteyen gûlların dünyasında bulur. Yeni tanıştığı insanlara çabucak güvenmek gibi kötü bir özelliği olan Kaneki’nin başı beladan kurtulmayacaktır.
ARKA KAPAK YAZISI:
“Birlik olan gûllar KHB’yi paramparça ediyor…!” Rahatsız edici bir eğilim gösteren
“11. bölge”. Ve orası Rize’nin geldiği bölgedir. İğrenç planı Banjou’dan öğrenen
Kaneki’nin önünde, Rize’nin peşine düşen on birinci bölgenin suikastçileri belirir.
Kendine “Aogiri Ağacı” diyen gûl topluluğunun asıl amacı…!?
 
 

{strong}Tokyo Gul 6 isimli kitap 204 sayfadan oluşmaktadır ; Sui İşida tarafından kaleme alınmıştır. GEREKLİ ŞEYLER tarafından 21.01.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Tokyo Gul 6 kitabın özetini okuyabilir, Tokyo Gul 6 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Tokyo Gul 6 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Tokyo Gul 6 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir