Shaman King / Şaman Kral 5. Cilt pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Şaman Dövüşünde Yoh, ilk maçına çıkıyor. Rakibi, Aynu kabilesinden, snowboardu ile buzlara istediği gibi hükmeden şaman Horohoro. Zorlu bir mücadelenin sonunda yeni bir arkadaşlık mı doğacak yoksa? 
 
Yoh’un sonraki rakibi, korkunç ruh çağırma büyüleriyle ölüleri dirilten çılgın büyücü VIII. Nesil Dr. Faust. Daha önce savaştığı hiç kimseye benzemeyen, kendine has ve durdurulması neredeyse imkansız bir güce ve tekniğe sahip olan bu zorlu rakibi karşısında Yoh bakalım ne yapacak?
 
Yazar ve çizer Hiroyuki Takei’nin yarattığı Shaman King, heyecanlı ve bir an bile düşmeyen temposuyla sizi esir alacak bir macera!
 

{strong}Shaman King / Şaman Kral 5. Cilt isimli kitap 200 sayfadan oluşmaktadır ; Hiroyuki Takei tarafından kaleme alınmıştır. AKILÇELEN KİTAPLAR tarafından 20.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Shaman King / Şaman Kral 5. Cilt kitabın özetini okuyabilir, Shaman King / Şaman Kral 5. Cilt kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Shaman King / Şaman Kral 5. Cilt kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Shaman King / Şaman Kral 5. Cilt kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir