Stranger Things: Diğer Taraf pdf indir

5.0/5 Votes: 1

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

ETRAF SESSİZ. ETRAF KARANLIK. ETRAF SOĞUK.
 
Duffer Kardeşlerin popüler Netflix dizisi Stranger Things şimdi, Will Byers’ın tehlikeli Baş Aşağı dünyasında yaşadığı korku dolu hayatta kalma hikâyesini anlatan, gerilim yüklü bir çizgi roman ile karşınızda!
 
Will Byers kendini içinde bulduğu bu gölge dünyaya ne ad vereceğini bilmese de orada ne yalnız ne de güvende olduğundan emindi. Çığlığa benzer sesler çıkaran ürkütücü bir yaratık her köşe başında onu gözlüyor, diğer taraftan gelen tanıdık sesler etrafında yankılanıyordu. Will’in hayatta kalmak için tek bir umudu vardı: Arkadaşlarıyla kurduğu bağlara tutunarak ailesinin yanına geri dönebilmek.
 
Stranger Things’in ilk sezonunda karanlık Baş Aşağı dünyasında Will’in verdiği mücadeleyi keşfedin. Doctor Who, X-Files, Faith çizgi romanlarının yazarı Jody Houser’ın kaleminden ve Doctor Who: Catwoman’ın çizeri Stefano Martino’nun illüstrasyonlarıyla.
 

{strong}Stranger Things: Diğer Taraf isimli kitap 96 sayfadan oluşmaktadır ; Jody Houser tarafından kaleme alınmıştır. EPSİLON YAYINEVİ tarafından 20.01.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Stranger Things: Diğer Taraf kitabın özetini okuyabilir, Stranger Things: Diğer Taraf kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Stranger Things: Diğer Taraf kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Stranger Things: Diğer Taraf kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir