Komi Konuşmaktan Korkuyor Cilt 3 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Okulun en güzel kızı olan Komi’de iletişim bozukluğu var. Etrafındaki insanlar “güzel ama yaklaşılması zor biri” olduğunu düşünüyor fakat bu tümüyle bir yanlış anlaşılmadan ibaret. Tadano’yla dost olduktan sonra yavaş yavaş arkadaş edinmeye başlayan Komi, arkadaşlarıyla yaz tatilinde eğlenmek istiyor ama onları davet etme cesaretini bir türlü kendinde bulamıyor. Yaz tatilinde gidilen havuz, yarı zamanlı ilk iş deneyimi ve hatta yaz festivali… Kelimelere bile dökülemeyecek kadar eğlenceli bir yaz hatırası. Yavaş yavaş arkadaş edinmeye ve iletişim kurmaya başlayan Komi, 3. cildiyle devam ediyor!
 

{strong}Komi Konuşmaktan Korkuyor Cilt 3 isimli kitap 184 sayfadan oluşmaktadır ; Tomohito Oda tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 07.04.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Komi Konuşmaktan Korkuyor Cilt 3 kitabın özetini okuyabilir, Komi Konuşmaktan Korkuyor Cilt 3 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Komi Konuşmaktan Korkuyor Cilt 3 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Komi Konuşmaktan Korkuyor Cilt 3 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir