Tex No :703 / Bowen’ın İkinci Yaşamı pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Teks ve Carson, San Fransisco’ya,  dostları polis şefi Tom Devlin’i ziyarete gelirler. Ancak asıl amaçları eski kanun kaçağı Kenneth Bowen’i kontrol etmektir. Bowen, Teks tarafından affedilmiş ve düzgün bir hayat kuracağına söz vermiştir. Bowen ve evlatlığı Tim dostlarımızı görünce mutlu olurlar. Bowen, Tim’e iyi baba olmuştur. Teks ve Carson, gördüklerinden sonra Bowen’in sözünü tuttuğuna emin olurlar. Tam şehirden ayrılacaklarken bir grup silahlı adamın onları gözlediklerini fark ederler. Durumdan kuşkulanan Teks, Carson’u bir süre daha şehirde kalmaya ikna eder. Teks’in kuşkuları haklı çıkacak ve dostlarımız kendilerini şiddet dolu bir entrikanın içinde bulacaklardır.
 
Batuhan Cantürk (221B Dergi Yazarı)
 
 

{strong}Tex No :703 / Bowen’ın İkinci Yaşamı isimli kitap 114 sayfadan oluşmaktadır ; Pasquale Ruju tarafından kaleme alınmıştır. MYLOS KİTAP tarafından 01.03.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Tex No :703 / Bowen’ın İkinci Yaşamı kitabın özetini okuyabilir, Tex No :703 / Bowen’ın İkinci Yaşamı kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Tex No :703 / Bowen’ın İkinci Yaşamı kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Tex No :703 / Bowen’ın İkinci Yaşamı kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir