Superior Spider-Man Team-Up 4 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Bela, Arkadaşlarla Güzel! Doctor Octopus artık Örümcek Adam!!! Oh, söyledik de rahatladık. Üzerimizden bu yükü attığımıza göre, şimdi meseleye gelelim… Sleepwalker olarak bilinen gizemli bir varlık, Örümcek Adam’ı gizlice takip ederken, Sleepwalker’dan çok daha korkunç olan başka bir varlık Örümcek’in rüyalarını istila etmektedir! Peki Üstün Örümcek Adam, kendisine musallat olan bu kâbustan uyanabilecek mi? Hadi uyandı diyelim, Punisher’la burun buruna çatışacak kadar ne yaşamış olabilir ki? Yoksa Punisher, Örümcek’in bu yeni halini beğenmedi mi? Ayrıca, Mysterio geri döndü! Ama o mu gerçekten? Bu hafta kimler şık, kimler rüküş? Punisher’ın suçlular için hazırladığı 2017 yaz kreasyonunun en önemli detayı: kurşunlar! Hepsi ve daha fazlası bu sayıda! (Bazıları olmayabilir.)
Christopher Yost’un yazıp Marco Checchetto’nun çizdiği bu ciltte Avenging Spider-Man #19 ve 22. sayıları bir araya getirilmiştir.
 

{strong}Superior Spider-Man Team-Up 4 isimli kitap 48 sayfadan oluşmaktadır ; Christopher Yost tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 05.05.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Superior Spider-Man Team-Up 4 kitabın özetini okuyabilir, Superior Spider-Man Team-Up 4 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Superior Spider-Man Team-Up 4 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Superior Spider-Man Team-Up 4 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir