Superman Cilt 2: Süper Oğul’un Sınavları pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“Görkemli bir görsel şölen her zaman Superman’in cezbedici taraflarından biri olmuştur ama aile dinamikleri de sürükleyici bir okuma deneyimi yaratıyor.”
-A.V. CLUB – THE ONION
“Piyasadaki diğer kitapların çok ötesinde.”
-NEWSARAMA
Aile İşleri
O Krypton’un Son Evladı idi… ve şimdi onun da bir oğlu var.
Kendi evreninin yok oluşundan kaçarak benzer ama garip farklılıkları olan bir Dünya’da yeni bir hayata başlayan Superman, gezegenin en güçlü kahramanı unvanını tekrar üzerinde taşıyordu. Aynı sırada o ve eşi Lois Lane, ortaya çıkan güçlerini kontrol altına alması için oğullarına yardım ediyordu. Böyle sıra dışı bir aile için dingin bir zaman yoktur.
Belki etraflarında olan biten göz önüne alındığında, böyle olması en iyisidir. Dinozor Adası’na ani bir yolculuk, Frankenstein ve onun kara kalpli eşiyle tesadüfi bir karşılaşma Çelik Adam ve Çelik Çocuk için sıradan olaylardır. Diğer yandan Kara Şövalye Dedektif’in başka bir dünyadan gelen bu garip ziyaretçiler hakkındaki gözlemleri ve Superboy’un Batman’in oğlu Robin ile girişeceği hararetli rekabet çok daha zorlu bir mücadele olacaktır.
DC’nin çok satan REBIRTH girişimiyle yeniden başlayan hiç bitmeyen savaş, PETER J. TOMASI, PATRICK GLEASON, DOUG MAHNKE, JAIME MENDOZA ve NICK GRAY’den oluşan yaratıcı ekibin sunduğu SUPERMAN CİLT 2: SÜPER OĞUL’UN SINAVLARI ile devam ediyor. Bu cilt 7-13. sayıları bir araya getiriyor.
 

{strong}Superman Cilt 2: Süper Oğul’un Sınavları isimli kitap 168 sayfadan oluşmaktadır ; Peter J. Tomasi tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından 08.02.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Superman Cilt 2: Süper Oğul’un Sınavları kitabın özetini okuyabilir, Superman Cilt 2: Süper Oğul’un Sınavları kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Superman Cilt 2: Süper Oğul’un Sınavları kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Superman Cilt 2: Süper Oğul’un Sınavları kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir