Jüpiter’in Mirası Cilt 2 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

İhanete uğradığını düşünen Göktilkisi, Birlik’ten ayrılmış ve gözden kaybolmuştu. Sheldon, Europa’dayken bulduğu terk edilmiş şehrin ve vericinin gizemini çözmeye çalışırken Los Angeles’tan yayılan halk isyanları büyüyordu. Başkan Yardımcısı kaçırıldığı zaman ise Ütopyacı ile arkadaşlarının eski dostları ve yeni düşmanlarının peşine düşmeleri gerekecekti.
 
KICK-ASS ve MARVEL/İÇ SAVAŞ’ın yaratıcısı Mark Millar’ın yazdığı ve Wilfredo Torres (BLACK PANTHER) ile Chris Sprouse’un (THORS) çizdiği Jüpiter’in Mirası Cilt 2, süperkahramanların gizli kapaklı, problemli yaşamlarına yakından bakan, Mad Men ve The Boys sevenlerin bayılacağı bir çizgi roman.
 

{strong}Jüpiter’in Mirası Cilt 2 isimli kitap 152 sayfadan oluşmaktadır ; Mark Millar tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 06.05.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Jüpiter’in Mirası Cilt 2 kitabın özetini okuyabilir, Jüpiter’in Mirası Cilt 2 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Jüpiter’in Mirası Cilt 2 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Jüpiter’in Mirası Cilt 2 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir