Sihirli Ağaç Evi – Çizgi Roman 3: Piramidin Sırrı pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Dünya çocuklarının sevgilisi Sihirli Ağaç Evi şimdi çizgi roman!
PİRAMİDİN İÇİNDE KONUŞAN BİR MUMYA VAR!
Sihirli Ağaç Evi, Tim ve Lea’yı bu kez Eski Mısır’a uçuruyor. Gizemli kara kedinin peşine takılınca kendilerini bir piramidin içinde buluyorlar. Burada binlerce yıllık bir bilmeceyi çözmek için yardıma ihtiyacı olan mumya kraliçeyle karşılaşıyorlar. İki kardeş ona yardım edecek… Tabii eğer piramidin labirentlerinde yollarını bulabilirlerse!
Tim ve Lea ile zamanda yolculuğa hazır mısın?
Sihirli Ağaç Evi serisi hakkında:
Küçük okurları hem okuma keyfi hem de tarihteki farklı kültürlerle tanıştıran Sihirli Ağaç Evi serisi bu yönüyle sadece dünyanın dört bir yanındaki çocukların değil, anne babalar ve eğitimcilerin de gözdesi oldu.
New York Times çoksatanlar listesinde bir numaraya kadar çıkıp beş yıldan uzun bir süre bu listede kalmayı başaran, 33 dilde 130 milyondan fazla satan bu ödüllü seri, şimdi rengarenk ve soluksuz okutan çizimleriyle çizgi roman formatında okurunun karşısında.
 

{strong}Sihirli Ağaç Evi – Çizgi Roman 3: Piramidin Sırrı isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Mary Pope Osborne tarafından kaleme alınmıştır. DOMİNGO ÇOCUK tarafından 05.12.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Sihirli Ağaç Evi – Çizgi Roman 3: Piramidin Sırrı kitabın özetini okuyabilir, Sihirli Ağaç Evi – Çizgi Roman 3: Piramidin Sırrı kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Sihirli Ağaç Evi – Çizgi Roman 3: Piramidin Sırrı kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Sihirli Ağaç Evi – Çizgi Roman 3: Piramidin Sırrı kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir