Ölümsüz Iron Fist Cilt 02 / Cennetin Yedi Başkenti pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

CENNETİN KALBİNDE SONSUZLUK İÇİN BİR SAVAŞ BAŞLIYOR!
İş ortağı ve dostu, Hydra bağlantılı bir megaloman tarafından rehin tutulurken Danny Rand, Cennetin Yedi Başkenti’nin Ölümsüz Silahları’yla dövüşmesi için efsanevi şehir K’un-Lun’a çağrılmıştı. Bu, yedi şehrin 88 yılda bir aynı mistik düzlemde kesişmesiyle düzenlenen bir turnuva. Tehlikede olansa, arkadaşının hayatı, babası ve akıl hocasının mirası ve K’un-Lun’ın geleceği. Gizemli Orson Randall’ın açığa çıkardığı müthiş yeni güçlere ve bilgilere rağmen, acaba Daniel Rand turnuvada adı anons edildiğinde hazır olacak mı? Efsaneler ve masallarla, büyü ve serüvenlerle ve yüzyıllar öncesine uzanan tarihsel arka planına işlenmiş ayrıntılarla dolu bir hikâye.
 

{strong}Ölümsüz Iron Fist Cilt 02 / Cennetin Yedi Başkenti isimli kitap 216 sayfadan oluşmaktadır ; Ed Brubaker tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 30.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Ölümsüz Iron Fist Cilt 02 / Cennetin Yedi Başkenti kitabın özetini okuyabilir, Ölümsüz Iron Fist Cilt 02 / Cennetin Yedi Başkenti kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Ölümsüz Iron Fist Cilt 02 / Cennetin Yedi Başkenti kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Ölümsüz Iron Fist Cilt 02 / Cennetin Yedi Başkenti kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir