Sandman 9: Merhametliler pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Tüm zamanların hem en popüler hem de eleştirmenlerce en çok beğenilen grafik romanlarından biri olan SANDMAN, çizgi roman dünyasında olgun ve lirik fantazinin dönüm noktası oldu. Mecranın en aranan sanatçılarının resimlendirdiği seri, modern ve antik mitolojilerin çağdaş kurgularla, tarihi dramalarla ve efsanelerle beraber dokunduğu zengin bir karışım.
 
Onların birçok adı vardır. Erinyeler. Eumendiler. Dirae. Tanrıçalar. Affetmeyen ve durdurulamayan bu intikam elçileri işlenen suç kanla temizlenmedikçe huzur bulmazlar. İşte, bebeği Daniel ondan alındığında Lyta Hall onlardan, MERHAMETLİLER’den yardım istiyor ve Sonsuzlar’dan Rüya onların ana hedefi haline geliyor. Ama bir annenin kederi ve inatçılığının ardında karanlık güçler iş başında ve harekete geçirdikleri şey nihayetinde Düşlem’in daha önce hiç görmediği kadar büyük bir kurban gerektirecek.
 
Frank McConnell’ın önsözüyle
 
“Çizgi roman okuyup okumamanız umurumda bile değil ama bu seriyi kesinlikle okumalısınız.” –Patrick Rothfuss
 

{strong}Sandman 9: Merhametliler isimli kitap 352 sayfadan oluşmaktadır ; Neil Gaiman tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 04.09.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Sandman 9: Merhametliler kitabın özetini okuyabilir, Sandman 9: Merhametliler kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Sandman 9: Merhametliler kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Sandman 9: Merhametliler kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir