Gizli Kökenler Harley Quinn – Green Arrow – Robin pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

HER KAHRAMANIN BİR BAŞLANGIÇ NOKTASI VARDIR… VE BU, DC EVRENİ’NE DALMAK İÇİN DE HARİKA BİR YER!
 
Gizli Kökenler’in dördüncü sayısının kahramanları, Harley Quinn, Green Arrow ve Robin ! Gizli Kökenler, herbiri DC Evreni’nden üç tanınmış karaktere yer veren ve bazıları artık klasikleşmiş, bazıları hiç ele alınmamış ortaya çıkış öykülerini yorumlayan, toplam 11 sayılık bir seri. Devam eden bir macerayı değil, herbiri farklı bir köken öyküsü anlattığından, tüm sayıları birbirinden bağımsız olarak okunabilen bu seriye, aralarında Jeff Lemire, Greg Pak, Marv Wolfman, Lee Bermejo, Dustin Nguyen gibi ünlü isimlerin bulunduğu bir rüya takımın elinin değdiğinden bahsetmek gerek.
 

{strong}Gizli Kökenler Harley Quinn – Green Arrow – Robin isimli kitap 36 sayfadan oluşmaktadır ; Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 25.11.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Gizli Kökenler Harley Quinn – Green Arrow – Robin kitabın özetini okuyabilir, Gizli Kökenler Harley Quinn – Green Arrow – Robin kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Gizli Kökenler Harley Quinn – Green Arrow – Robin kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Gizli Kökenler Harley Quinn – Green Arrow – Robin kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir