Peygamberimizin Sancaktarı Eyüp Sultan Hazretleri (Çizgi Roman) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Sevgili Peygamberimizin Mihmandarı olan Hz.Ebü Eyyüb, ensardan ve eshabı kiramın büyüklerindendir. Türkiye’de Eyip sultan olarak tanınır. Künyesi Ebu Eyyüb, ismi Halid’dir. Baba tarafından peygamber efendimizin nesli ile birleşir. Hz Ebü Eyyübi Ensari, bi’setin on birinci senesi (M.620) Hac mevsiminde iman ederek Müslüman oldu… Peygamberimizin sohbetiyle şereflendi.
Hanım Ümü Eyyüb de Müslüman olup, peygamber efendimize hizmet ile şereflendi. Hz. Ebü Eyübi’nin üçü erkek biri kız olmak üzere dört çocuğu vardı. Erkeklere Eyyüb, Abdurrahman ve Halid; Kız ise Amre idi. Doğum tarihi kesin olarak bilinmeyen Hz. Halid, hicretin ellinci (m.670) senesinde İstanbul önlerinde cihad ederken şehit oldu.
 

{strong}Peygamberimizin Sancaktarı Eyüp Sultan Hazretleri (Çizgi Roman) isimli kitap 34 sayfadan oluşmaktadır ; Murat Sevinç tarafından kaleme alınmıştır. BORDO RESSAM tarafından 25.02.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Peygamberimizin Sancaktarı Eyüp Sultan Hazretleri (Çizgi Roman) kitabın özetini okuyabilir, Peygamberimizin Sancaktarı Eyüp Sultan Hazretleri (Çizgi Roman) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Peygamberimizin Sancaktarı Eyüp Sultan Hazretleri (Çizgi Roman) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Peygamberimizin Sancaktarı Eyüp Sultan Hazretleri (Çizgi Roman) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir