Sihrin Tonları Çelik Prens: Asi Ordusu pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Bıçakların Gecesi turnuvasının doruk noktasında Prens Maxim Maresh tarafından yenilgiye uğratılan turnuvanın mimarı Antari büyücüsü Rowan, maskesinin düşürülmesini takip eden aylarda, Asi Ordusu olarak bilinen ayak takımı bir korsan filosunun komutasını zorla ele geçirdi.
 
Rowan, Arnes’in kıyı kasabalarını yağmalama ve insanlarını kendi ordusuna katma kampanyasıyla Asi Ordusu’nu bir prensi gasp edecek ve bir imparatorluğu yok edecek kadar güçlü bir hâle getirdi. Şimdi, Maresh Hanedanı’nın düşüşü ile Kızıl Londra’nın yağmalanması arasında duran tek şey Maxim ve garnizonu… ve tabii dik başlı genç prens, Verose sakinlerinin kalplerini ve zihinlerini kazanıp onları şimdiye kadar karşılaştığı en güçlü büyücüye karşı son bir direnişte kendisine katılmaya ikna edemezse..
 
“Her bir bireyin canlı olduğunu hissedebiliyoruz. Okuması çok keyifli.”
Reading With a Flight Ring
 
 “Hem okunacak hem de hayran kalınacak bir şaheser.”
Depepi
 

{strong}Sihrin Tonları Çelik Prens: Asi Ordusu isimli kitap 100 sayfadan oluşmaktadır ; V. E. Schwab tarafından kaleme alınmıştır. EPSİLON YAYINEVİ tarafından 31.07.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Sihrin Tonları Çelik Prens: Asi Ordusu kitabın özetini okuyabilir, Sihrin Tonları Çelik Prens: Asi Ordusu kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Sihrin Tonları Çelik Prens: Asi Ordusu kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Sihrin Tonları Çelik Prens: Asi Ordusu kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir