Müthiş Marvel Hikayeleri / Spider-Man Kahramanların Saldırısı pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

ÖRÜMCEK, ARKADAŞLARIYLA MI SAVAŞACAK?
Peter Parker, hayatının büyük bir kısmını okulu, arkadaşlarını ve gizli süper kahraman kimliği Spider-Man’i BİR ARADA GÖTÜRMEYE çalışarak geçiriyor. Genel olarak bunları DENGELEME konusunda oldukça başaralı ama lise futbol takımının oyun kurucusu Flash Thomson ona kabadayılık tasladığında, güçlerini kontrol altında tutmanın da bir yolunu bulmak zorunda. Yetmezmiş gibi Daredevil, Nova, Thing ve Iron Man de tuhaf davranmaya başlayıp tüm New York şehrine ZARAR vermeye başladılar ve günü kurtarmak da Örümcek’e kaldı. Ama Flash kendini bu süper kahramanların ortasında bulduğunda, Peter bir karar vermek zorunda. Azılı düşmanını koruyup… KAHRAMANLARIN SALDIRISINI ÖNLEYEBİLECEK Mİ?

 

{strong}Müthiş Marvel Hikayeleri / Spider-Man Kahramanların Saldırısı isimli kitap 128 sayfadan oluşmaktadır ; Rich Thomas JR. tarafından kaleme alınmıştır. BETA KIDS tarafından 23.12.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Müthiş Marvel Hikayeleri / Spider-Man Kahramanların Saldırısı kitabın özetini okuyabilir, Müthiş Marvel Hikayeleri / Spider-Man Kahramanların Saldırısı kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Müthiş Marvel Hikayeleri / Spider-Man Kahramanların Saldırısı kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Müthiş Marvel Hikayeleri / Spider-Man Kahramanların Saldırısı kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir