Kötü Şöhretli Demir Adam Cilt:1 / Doktor Doom pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Şehirde artık yeni bir Demir Adam var….
Victor Von Doom…
 
Şehirde artık yeni bir Demir Adam var ve ismi… Viktor Von Doom! Marvel Evrenin’deki en büyük kötülerden biri olan Doom zırh giymeye zaten alışık ama şimdi yeni bir tane deniyo. Ve Tony Stark’ın başaramadığını o başaracak. Fakat esas planı ne? Doom’u bir kahraman olarak arayışa iten sırlar açığa çıktıkça, geçmişte işlediği günahlar için intikam isteyen kahramanlar ve kötüler kuyruğa giriyor – en başta bizim, utangaç, mavi gözlü Ben Grimm. Namı değer sevgi dolu Thing. Sırada ise Tony’nin geçmişinden, Doom’un zırhı devralmasından hiç hoşlanmayan biri var- peki Pepper Potts yani Rescue şimdiye kadar neredeydi? Demir Adam efsanesi şimdiye kadarki en garip halini alıyor!
 

{strong}Kötü Şöhretli Demir Adam Cilt:1 / Doktor Doom isimli kitap 136 sayfadan oluşmaktadır ; Brian Michael Bendis tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 22.07.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Kötü Şöhretli Demir Adam Cilt:1 / Doktor Doom kitabın özetini okuyabilir, Kötü Şöhretli Demir Adam Cilt:1 / Doktor Doom kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Kötü Şöhretli Demir Adam Cilt:1 / Doktor Doom kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Kötü Şöhretli Demir Adam Cilt:1 / Doktor Doom kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir