Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları 86. Cilt: Myrna: Kan Gölü pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

MYRNA : KAN GÖLÜ
Bu sayımızda Julia’nın en korkunç düşmanı sosyopat katil Myrna Harrod tekrar karşımıza çıkıyor.
Julia’nın Myrna ile serüvenleri her zaman büyük ilgi uyandırmıştır. Akıl hastanesinden kaçan Myrna, uzun süredir ortalıkta görünmemiştir. Ve bu maceramızda hiç beklenmedik bir şekilde ortaya çıkar.
Bu sayıda Julia ve dostlarına arka planda yer veren, öykünün odağına Myrna’yı koyan bir anlatım dili ve biçimi kullanılmış. Böylece sosyopat ve psikopatların davranış ritüellerinin okura daha gerçekçi ve sert yansıtılması amaçlanmış.
Sosyopatların erişkin birey olduklarında seri katile dönüşmesinde genetik faktörlerin yanında çocukken maruz kaldıkları aile içi şiddetin büyük önemi vardır. Myrna da bu macerada öncelikle erişkin erkekleri hedef alarak bir şekilde babasından intikam alıyor. Seri katil profillerini anlamamıza yardımcı olacak bu tedirgin edici, sürükleyici macerayı polisiye roman okurları da mutlaka okumalı.
Batuhan Cantürk (221B Dergi Yazarı)
 

{strong}Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları 86. Cilt: Myrna: Kan Gölü isimli kitap 132 sayfadan oluşmaktadır ; Giancarlo Berardi tarafından kaleme alınmıştır. MYLOS KİTAP tarafından 27.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları 86. Cilt: Myrna: Kan Gölü kitabın özetini okuyabilir, Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları 86. Cilt: Myrna: Kan Gölü kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları 86. Cilt: Myrna: Kan Gölü kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları 86. Cilt: Myrna: Kan Gölü kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir