Rosalie Blum 1. Cilt: Bir Dejavu Hissi pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Vincent, 30 yaşında, bekâr ve yalnız; kuaför salonu ile baskıcı ve çatlak annesi arasında sıkıcı ve tekdüze bir hayat yaşıyor. Bir gün yolu, bir yerden tanıdık gelen ancak çıkaramadığı Rosali ile kesişir. Kim olduğunu bulma bahanesiyle onu izlemeye koyulur. Alışılagelmedik bir şekilde, gizlice bu kadının hayatının bir parçası olan Vincent, bir yandan kendi hayatıyla ilgili tercihlerini sorgulamaya başlar.
Küçük bir şehirde, sıradışı karakterler ve suluboya renklendirilmiş harika çizimler eşliğinde üç ciltlik sürükleyici bir hikâye.
2015 yılında sinemaya da uyarlanan Rosalie Blum serisi, aynı zamanda ilk cildiyle Angoulême Çizgi Roman Festivalinde de ödül kazanmıştır.
 

{strong}Rosalie Blum 1. Cilt: Bir Dejavu Hissi isimli kitap 128 sayfadan oluşmaktadır ; Camille Jourdy tarafından kaleme alınmıştır. BAOBAB YAYINLARI tarafından 07.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Rosalie Blum 1. Cilt: Bir Dejavu Hissi kitabın özetini okuyabilir, Rosalie Blum 1. Cilt: Bir Dejavu Hissi kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Rosalie Blum 1. Cilt: Bir Dejavu Hissi kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Rosalie Blum 1. Cilt: Bir Dejavu Hissi kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir