Daredevil Cilt 3 / Ödenecek Bedel pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Matt Murdock’un hayatının kolaylaşacağını sanıyorsanız bir daha düşünün! Matt, hayatındaki değişiklere alışmaya ve bir şekilde hayatına devam etmeye çalışırken geçmişten gelen bir tehdit yavaş yavaş günyüzüne çıkıyor. Ve İç Savaş’ın neticeleri tüm bir yanını sarmışken Daredevil olmanın bedeli daha da yüksek. Bir sonraki gizem burada başlıyor!
 
Ayrıca: Milla ve Matt birbirlerine tekrar kavuştular fakat yaşadıkları, önce hapishane ve sonrasında da firar, Matt’i değiştirdi. Şimdi, İç Savaş sonrası dönemde, Daredevil olmak eskisinden çok daha zorken Milla ve Matt’in ilişkisi önlerine yerleştirilen engelleri aşabilecek mi? Aşkın gözü kördür derler. Peki bu aşk her şeyi fethedebilecek mi?
 
Daredevil #94-99. Sayıları toplanmıştır.
 

{strong}Daredevil Cilt 3 / Ödenecek Bedel isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Ed Brubaker tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 21.06.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Daredevil Cilt 3 / Ödenecek Bedel kitabın özetini okuyabilir, Daredevil Cilt 3 / Ödenecek Bedel kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Daredevil Cilt 3 / Ödenecek Bedel kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Daredevil Cilt 3 / Ödenecek Bedel kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir